wtorek, 26 lutego 2013

Co w trawie piszczy. Odcinek 3


odcinek trzeci poczytnego cyklu "Co w trawie piszczy" postanowiłam poświęcić na przegląd super fajnych pudelkowych par roku 2012.


na wzmiankę zasługują bez wątpienia- Tomasz Karolak i Viola Kołakowska (oni to nieformalne miejsce pierwsze w rankingu, gdybyśmy jakikolwiek ranking tu prowadzili)
nie wiem za bardzo kim jest Viola, poza tym, że ma chyba jakąś dysfunkcje mózgu. dla niezorientowanych- Tomasz "Ja przed Violą nigdy nie ukrywałem, że wciąż szukam" Karolak i Viola "Ja to przyjmuję i nie oczekuję już nic więcej" Kołakowska są niby parą, właśnie doczekali się swojego drugiego dziecka, choć właściwie jedyne co ich łączy to chyba to, że jakoś te dzieci spłodzili. za pewne więc utrzymują kontakty seksualne. niby wiele, a jednak...nie mieszkają ze sobą, nie bywają, Karolak chadza publicznie na randki z innymi. ostatnio ta najdziwniejsza para polskiego show-biznesu postanowiła udzielić wywiadu dla Gali, w którym potwierdziła, że jest porąbaną niby-parą. Karolak potwierdził, że nie chce się wiązać na stałe z żadną kobietą, a już na pewno nie z matką swoich dzieci. Viola "Musiałam nauczyć się być sama" dobrze udawała, że jej to nie przeszkadza. wizualizuję sobie to tak, że Karolak do niej wpada jak zapragnie domowego obiadu lub domowego bzykania, a nic ciekawszego na mieście się nie trafiło. 


kolejna para to Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk znani bardziej jako "ciało astralne" (jak sami siebie określili). Mikołaj, który porzucił matkę swoich dzieci oraz dzieci i zakręcił się wokół koleżanki z serialu, w którym cała ta wesoła trójka razem sobie grała. Zając Aneta występująca w roli porzuconej teraz sobie radośnie samotnie wychowuje dziatki. Mikołaj "wyrodny ojciec" natomiast błyszczy przy boku Agnieszki. trzeba przyznać, iż się mocno podlansował stając się teraz "niezłym ciachem". Włodarczyk "wredna zdzira rozbijająca szczęśliwe rodziny" mocno spadła w rankingach popularności i nigdzie od tej pory nie może znaleźć pracy.
Jak zawsze najbardziej obrywa się tym "wrednym zdzirom". no cóż. life is brutal. 


nie zapominamy oczywiście o Moni "zostałam publicznie ukrzyżowana" Richardson oraz Zbysiu Zamachowskim. nad ich związkiem podobno twardo pracują obecnie spece od wizerunku żeby publicznie mogli się pokazywać bez  obawy bycia obrzuconym zgniłymi jajami ze strony publiki pragnącej krwi i sprawiedliwości. to było miejsce trzecie. ostatnie.


taki raczej bardziej odtwórczy ten wpis, także nie ma sensu już go przeciągać :) ale, że nie wszyscy są na bieżąco z takimi newsikami, stąd czasem się pokuszę o trochę pudelkowej publicystyki ;)Bibliografia:
pudelek.pl
nocoty.pl
 

2 komentarze:

  1. o rety, ja już zapomniałam, że ten cykl istnieje, podobnie zresztą jak sama Autorka;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie zapomniała, tylko dawkuje przyjemności ;)

      Usuń