czwartek, 20 września 2012

kto zasponsoruje moje wesele?też się nie możecie doczekać looku ślubnej kiecki najgorętszej panny młodej tego roku? ja szalenie. wprost umieram z ciekawości. w mediach tylko jakieś strzępy informacji, no za mało za mało. kryształy swarovskiego to prawie każda panna młoda może przecież mieć. paparazzi jakoś się nie spisują. niby wszędzie czytam, że śledzą każdy jej ruch, ale kiecki nie wyśledzili. czuję, że może być grubo. była prezydentówna chyba wyssała styl i klasę z mlekiem matki. no tak myślę...


te kiecki ślubne jakoś tak wciąż mnie kręcą. temat w moim przypadku już jest niestety nieaktualny (a może na szczęście), raczej nie planuję kupować kolejnej. stąd podkarmiam swego świra ślubami celebrytów i celebrytek. nie chadzam. tylko oglądam fotosy i cieszę oczy. bądź nie cieszę, tylko krytykuję, bo nawet "wielkim znanym i bogatym" zdarzają się wpadki. patrz taka liszowska, toż to przecież wdziała suknię jak z lumpeksu.


chyba złamię zasadę i wejdę w weekend na pudla. nie doczekam do poniedziałku, kiedy to przy porannej kawie robię przegląd prasy- pudelek, nocoty, plotek, pomopnik itd. już coś pewnie będą mieli. chociaż jakieś fotosy z oddali. a na takie pienkne wyfotoszopowane trzeba będzie poczekać. ponoć kwaśniewska podpisała kontrakt na obsługę ślubu z jednym z kolorowych pism. jakim? nikt nie wie. tajemnica. party? nie, chyba nie wypada. elle chyba się nie specjalizuje w ślubach gwiazd. obstawiam vivę lub galę. one są takie uniwersalne- od ślubów aleksander kwaśniewskich po rodzinne dramaty kasi figur. we will see. ale myśle, że to viva fundnie kwaśniewskim-badachom czy też badachom-kwaśniewskim to spa dla gości i dwupoziomowy apartament na poślubną noc.


szkoda, że viva nie chciała moich zdjęć ślubnych. na moje wesele wydaliby sporo mniej, naprawdę :) nawet bym sobie dała pstrknąć fociaczka z ostatnim numerem w dłoni...że niby czytam. między tortem a poprawinami.  


aaaszukam sponsora! na mój przyszły, ewentualny, mam nadzieję jednak niedoszły ślub. ale jakby co. na wszelki wypadek. tanio!
tylko poważne oferty!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz